Necidova katastrofa: „Ptejte se mě, vše doložím písemně“, žádá Martakidis

Radniční zpravodaj Velkomeziříčsko stále mlčí o odchodu radní Michaely Salašové (To pravé Meziříčí) z jednání mimořádného zastupitelstva pouhých šest minut před hlasováním o návrhu starosty Necida (To pravé Meziříčí) na vyhlášení místního referenda. Místo hlasování si radní Salašová zacvičila s místními hokejisty, tím upřednostnila soukromý zájem před obecným zájmem rozhodovat o věcech veřejných.

Důležitou osobou v redakci Velkomeziříčska je stranický zástupce starosty Necida v ODS Petros Martakidis. Oficiálně působí v roli externího redaktora, viditelně má přístup k celé řadě informací o chodu redakce Velkomeziříčska.

Petros Martakidis zřejmě působí jako mluvčí redakce Velkomeziříčska, zároveň udržuje i stranický profil uskupení To pravé Meziříčí, odkud se valí propaganda vůči komukoliv s odlišným názorem. Například o „společném politickém zisku“ většiny zastupitelů města.

Uskupení „To pravé Meziříčí“ také stvořilo v zájmu své propagandy političtinu – nový umělý jazyk, kterým se údajně hovoří ve Velkém Meziříčí.

Uskupení To pravé Meziříčí umí umlčovat jakékoliv pravdivé informace o politické katastrofě starosty Radovana Necida při řešení architektonické soutěže.

Pro živnostníky jako je radní Salašová platí Zákoník práce naprosto stejně jako pro jiné zaměstnance v roli zastupitelů. Politické uskupení starosty Necida skrývá politickou katastrofu ze všech sil.

V minulosti se Petros Martakidis velmi ostře opřel do hejtmana kraje Vysočina Jiřího Běhounka v článku na web ODS nesl název „Socialisté na Vysočině vyhazují lidi z práce a zaměstnávají své kamarády“. Petros Martakidis jako oblastní manažer žďárské ODS v článku doslova napsal:

„Čistky nepohodlných, zaměstnávání stranických kamarádíčků a milionové platy komunistů. Tak vypadá personální politika koalice KSČM plus ČSSD na Vysočině.“

Článek pojednával o údajném vyhození tehdejšího ředitele havlíčkobrodské nemocnice Víta Kaňkovského. Kaňkovský dementoval nepravdivou zprávu, kterou ODS obratem stáhla.

Dnes stojí Martakidis jako šedá eminence v blízkosti starosty Necida a dohlíží na vytváření pozitivního mediálního obrazu uskupení „To pravé Meziříčí“ s Radovanem Necidem v čele.

Proti Necidovi roste v zastupitelstvu města většinová opozice, které se nelíbí i mediální kampaň vedená Martakidisem.

Uskupení To pravé Meziříčí bude muset vysvětlit své prohlášení na sociální síti a především výrok o „sketózním chování“. Podobné výroky poškozují především dobré jméno členů ODS.

Informace o odchodu radní Salašové z mimořádného jednání zastupitelstva na cvičení s místními hokejisty nikdy uskupení „To pravé Meziříčí“ nepopřelo, jen se snaží propagandisticky vytvořit iluzi radní Salašové jako oběti, ačkoliv právě její neúčast v klíčovém hlasování zmařila plány starosty Necida na vyhlášení místního referenda.

Petros Martakidis má v uskupení „To pravé Meziříčí“ na starosti dohled nad utvářením pozitivního obrazu o starostovi Necidovi a podobný úkol má i v úseku „medializace a komunikace“ pod hlavičkou městské organizace Jupiter club.

Petrosovi Martakidisovi je možné položit základní otázku: „S jak velkým časovým odstupem se odváží redakce Velkomeziříčska publikovat pravdivé informace o předčasném odchodu radní Salašové z mimořádného jednání zastupitelstva, které způsobilo politickou katastrofu starosty Necida ?“

 

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna