Necidova katastrofa: Zesměšnění symbolu města Velké Meziříčí

Ve středověku by zesměšnění znaku města bylo případem pro městského kata. Společnost za několik staletí vyspěla a zvýšila toleranci k činům dříve nemyslitelných. Zesměšňovat symboly státu nebo města znamená urazit všechny kolem. Starosta Radovan Necid i radní města se budou muset rychle vyjádřit k úpravě znaku města. Nejlépe tak rychle, jak rychle vydávají zájemcům souhlas s jeho použitím.

Úpravy městského erbu jsou totiž v možném rozporu s dobrými mravy a zásadami slušného chování. Zda-li jsou vtipné úpravy městského erbu možné kdykoliv v budoucnu bez jakéhokoliv omezení záleží právě na reakci starosty Necida a radních Velkého Meziříčí.

Vtipná úprava je v souladu s politikou uskupení „To pravé Meziříčí“ vedené starostou Radovanem Necidem. Šíří politické názory tohoto uskupení, proto by i toto uskupení mělo zareagovat na vtip s upraveným erbem města. Slovní útoky na názorové oponenty starosty Necida se určitě budou zastupitelům kolem starosty Necida velice líbit.

Velkému Meziříčí se nyní v satiře říká „Banánovice“ a je pouze na radních města, aby se situací cokoliv udělali. Úsek medializace a komunikace stvořený starostou Radovanem Necidem už na vytváření pozitivního obrazu politika Necida viditelně nestačí.

Funkci dozorce v úseku medializace a komunikace vzorně plní starostův stranický zástupce Petros Martakidis. Informace o předčasném odchodu Necidovy radní Michaely Salašové z mimořádného jednání zastupitelstva se k obyvatelům města stále nedostala.

Necid Salašová

Starosta Necid a radní Salašová na náměstí ve Velkém Meziříčí

Fungování úseku medializace a komunikace budou muset zastupitelé řešit už na podzim při sestavování rozpočtu města na příští rok. Medializace podle starostových představ totiž obyvatele města stojí miliony korun. Tyhle miliony korun musí občané zaplatit do městské pokladny ve formě daní a poplatků.

Omezení rozpočtu města na medializaci a komunikace je nejlepší lék na rostoucí výdaje s propagací politika Necida na účet občanů města.

Jedna odpověď
  1. Miloš Šťastný, Rouchgovany

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna