Necidova radní Salašová cvičila s hokejisty místo hlasování o referendu!

Velkomeziříčská radní Michaela Salašová předčasně odešla z jednání zastupitelstva, aby mohla cvičit s místními hokejisty. Její jméno je na rozpisu využití tělocvičny v místním sportovním centru v čase, kdy mimořádně zasedalo místní zastupitelstvo.

Jednalo se o pokračování architektonické soutěže, starosta Radovan Necid předkládal zastupitelům návrhy dalšího postupu.

Z videa: http://tv.kr-vysocina.cz/?sekce=1&idw=4479&article=/vysilani/internetova-televize-kraj-vysocina/mesto-velke-mezirici.html ze zastupitelstva je jasné, kdy radní Salašová odcházela.

V 18:36:20 (na videu časová stopáž 3:28:40) hlasovala pro vítězný návrh. Po té hned odcházela.

V 18:42:17 (na videu časová stopáž 3:34:40) již nehlasovala.

Necid Salašová

 

Bez cvičení s velkomeziříčskými hokejisty radní Salašová nemohla být. Podobné případy střetu obecního zájmu s povinnostmi zaměstnance řeší Zákoník práce. Zaměstnanci náleží neplacené volno.

Absence Salašové udělala starostovi Necidovi čáru přes rozpočet a zmařila jeho plány na vyhlášení místního referenda. Chyběl jediný hlas. Hlas radní, která upřednostnila osobní zájem před obecním zájmem občanů Velkého Meziříčí rozhodovat o řešení problémů města.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna