Neuvěřitelný zmatek! Město Jihlava špatně vypsalo rekonstrukci zimáku

Kolem rekonstrukce zimního stadionu v Jihlavě panuje neuvěřitelný zmatek! Město Jihlava začalo zadávat zakázku na  přírodovědný průzkum lokality „Za prádelnou“ na pelhřimovské výpadovce. Právě tady leží jedna z vytipovaných lokalit pro novostavbu zimního stadionu.

Na novostavbu není dosud zpracovaný žádný stupeň projektové dokumentace. Požadovaný průzkum bude tvořit jeden z podkladů pro rozhodování o vhodnosti dané lokality pro výstavbu a stanoví okrajové podmínky pro zadání projektových prací.

Úředníkům jihlavské radnice se do zadávací dokumentace připletly dokumenty i krycí list nabídky z naprosto odlišné akce. Výslednou smlouvu na přírodovědný průzkum bude uzavírat náměstek primátora Vratislav Výborný.

Přírodovědný průzkum lokality pro novostavbu zimního stadionu se bude provádět provést formou vícečetného místního šetření ve vegetačním období od 1.3. do 31.10. běžného roku. Součástí   průzkumu bude popis a vyhodnocení biologických prvků krajiny (se zvláštním zřetelem na zvláště chráněné části přírody). Vzhledem k charakteru území je třeba rovněž zmapovat migrační trasy živočichů, zejména obojživelníků a vydry říční.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna