Neveřejný seminář zastupitelstva: Bylo vidět, kde kdo bydlí

MIROSLAV MAREŠ

O neveřejném semináři zastupitelstva uspořádaném na Tři krále jsou k dispozici první dojmy zastupitelů. Seminář byl přísně neveřejný. Primátor Rudolf Chloupek (ČSSD) a ani jeho první náměstek Vratislav Výborný (ČSSD) nepřipustili vyjímku v podobě účasti veřejnosti. „Jednání řídím já. Nepustím Vás tam,“ stručně komentoval žádost o povolení vstupu náměstek Výborný. I když existuje v České republice vyjímka takřka na cokoliv, pro vstup veřejnosti vyjímka udělena nebyla.

Zasedací pořádek jako na zastupitelstvu

I když šlo o pouhý pracovní seminář, zastupitelé zasedli na přesně stejná místa jako při veřejných jednáních zastupitelstva. Pouze židle pro veřejnost zůstaly neobsazené.

Bylo vidět KDO a KDE bydlí

Z dotazů zastupitelů na pracovním semináři bylo údajně poznat, ve které čtvrti tázající se zastupitel bydlí. Možná právě tuto skutečnost se snažilo vedení radnice před veřejností zakrývat.

Dostali jste se na neveřejný seminář pro zastupitele? Můžete poskytnout svědectví o projednávání variant „Jihlava-sever“, „Jihlava-jih“, Sasovské údolí a dalších záměrů rozvoje města? Ozvěte se!

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna