Novinář MFDNES Salichov dostal pozvání „do kotle“ mezi skalní fanoušky Dukly

To se jen tak nevidí! Novinář MF-DNES Jan Salichov konfrontoval brankáře Dukly Jakuba Škarka s anonymními názory na klubovém diskusním fóru. Tím rozčílil skalní příznivce klubu.

„Salichove, udělat článek na reakcích z DF je dobrý novinářský odpad. Tímhle si u mě jako novinář klesnul na úplný dno!!,“ napsal v diskusi pod článkem Václav Barták.

Obratem dostal od skalního jádra příznivců Dukly Jihlava pozvánku „do kotle“ během domácího utkání Dukly Jihlava.

Zareagoval i hokejový klub na svém diskusním fóru: „Žádáme diskutéry zde na DF, aby se vyjadřovali s vědomím, že jakýkoliv negativní příspěvek je okamžitě využíván některými novináři k článkům směřujícím proti klubu i hráčům. I z tohoto důvodu vedení klubu již dlouhodobě uvažuje o zrušení DF, k čemuž prozatím nedošlo,“ napsal zaměstnanec HC Dukla Jihlava Tomáš Lysý.

transparent

V minulosti vyrobili příznivci Dukly velký transparent ve kterém vyjádřili názor na kvalitu novinářské práce MF-DNES. Na čas se zklidnila situace.

Nyní opět začalo růst napětí mezi  MF-DNES a hokejovou komunitou DUKLY Jihlava. Redaktoři MF-DNES jdou ostře po brankáři Dukly. Co na to příznivci klubu?

 

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna