Novináři šíří spekulace radnice o hokejovém motivu ničení majetku Mayerových (ANO)

Jihlavská radnice už začala ovlivňovat veřejné mínění skrz místní novináře. Server IDNES i Deník ukazují na hokejovou komunitu a spekulují o útoku nespokojeného fanouška místního hokejového klubu.

Nespokojenost má pramenit z postoje představitelů hnutí ANO k rekonstrukci zimního stadionu. Vedení jihlavské radnice si objednalo novou studii od firmy HC Logic za statisíce korun. Příprava rekonstrukce zimního stadionu se zastavila na několik týdnů, firma HC Logic představila i variantu stadionu bez splnění parametrů pro Extraligu.

Hra o důvěru

Jihlavskou radnici a její představitele čeká velké vysvětlování propagandistické akce proti komunitě příznivců místního hokejového klubu.

Mluvčí jihlavské radnice už korigoval své vyjádření v MFDNES o možném útoku nespokojeného příznivce hokejového klubu. Tento motiv do celé události zasadila sama jihlavská radnice.

Přitom jihlavská radnice ani nevyčkala na závěry policejního vyšetřování vandalského činu. Nepodloženou spekulací o hokejovém motivu podsunutou místním novinám začala politická hra vabank o důvěru hokejových příznivců.

Nejdůležitější bude závěr policejního vyšetřování vandalského útoku, který nabídne i objasnění motivu pachatele. Spekulace radnice jen vyhrocují emoce při očekávání plnění politických slibů představitelů města.

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna