Nový generální partner HC DUKLA JIHLAVA: Sedmiletá podpora přinese i tarif „Duklák“

Valná hromada schválila smlouvu s novým generálním partnerem HC DUKLA JIHLAVA  firmou Eco Partner Energy. Vedle jihlavského pivovaru Ježek je pražská firma druhým strategickým partnerem klubu.

„Budeme podporovat klub! Chceme aktivně spolupracovat s komunitou Dukly Jihlava. Mimo jiné připravujeme i nový výhodný tarif dodávky elektřiny a plynu pro širokou veřejnost „DUKLÁK“, se kterým budeme působit na celém českém trhu s energiemi,“ prozradil Jiří Svoboda.

O představení generálního partnera Dukly byl mimořádný zájem

Základními pilíři filosofie společnosti Eco Power Energy je dlouhodobé partnerství a na míru šité služby a produkty.  oblasti obchodování s elektrickou energií a zemním plynem nakupuje Eco Power Energy tyto komodity od spolehlivých a vyzkoušených zdrojů jak v ČR, tak i v zahraničí. Nákupy energií probíhají v optimálním čase a cíleně pro jednotlivé zákazníky s přihlédnutím k průběhu jejich odběru, tím společnost dosahuje nižších cen pro jednotlivé zákazníky. Díky zkušenostem a schopnostem dokáže pracovat úsporně v úzkém týmu a cenu energií nezatěžovat dalšími náklady. Pracovní procesy jsou nepřetržitě auditovány na nejvyšší stupeň kvality. Předností je adaptabilita na požadavky zákazníka, což je výhoda oproti dominantním obchodníkům.

Při provázání všech služeb a dodávek tj. dodávka CNG, elektrické energie nebo zemního plynu vznikají pro zákazníky Eco Power Energy zajímavá ekonomická řešení jejich energetických potřeb.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna