O mimořádný sněm velkomeziříčské ODS byl minimální stranický zájem

Mimořádný stranický sněm ODS Velké Meziříčí se konal za minimálního zájmu regionálních politiků vysočinské ODS. Do Velkého Meziříčí nepřijel vůbec nikdo! Na mimořádném sněmu se potkala jen zhruba dvacítka místních členů. Impulsem pro jednání byl dopis Radovana Necida členům ODS (čtěte zde).

ODS

Diskuse v kuloárech

Účastníci mimořádného sněmu velkomeziříčské ODS v kuloárech čile diskutovali o problémech v komunikaci se s místním předsedou a starostou města Radovan Necidem. Svým spolustraníkům starosta Necid nezvedá telefony a ani později nezavolá nazpět. Výsledkem je minimální informovanost členů ODS o práci Radovana Necida na radnici. Členové ODS stihli probrat při kuloárních rozhovorech všechny místní problémy Necidovy politiky ve vedení města.

Radní Michlíček: Nezdravte mě!

Při odchodu z jednání mimořádného sněmu ODS zapomněl radní a pravá ruka starosty Necida Jiří Michlíček na pravidla slušného chování, když neodpověděl na pozdrav. Radní Michlíček se proslavil  politickým výrokem:  „Poctivou prací důvěru voličů nedostali!“ (celý výrok zde).

Krize i ve zpravodajství ČT

O mimořádném sněmu velkomeziříčské ODS a politické krizi ve vedení města informovala i Česká televize (více zde). Městský zpravodaj Velkomeziříčsko i „úsek medializace a komunikace“ zřejmě dosud nedostal povolení od vedení města informovat o politické krizi vyvolané prohlášením starosty Radovana Necida.

 

 

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna