Obyvatelé lokality „Na Dolech“ žádají zastupitele o pomoc, chybí jim informace

Pro obyvatele krajské metropole Vysočiny je složité získávat informace o návrzích projednávaných v Zastupitelstvu města Jihlavy.

Na webu města zveřejněné materiály na zastupitelstvo vůbec neobsahují přílohy a to ani tehdy, pokud je odvolání na obrázek nebo výkresovou dokumentaci.

Jako například při projednávání návrhu na kladné vyjádření města Jihlavy se zástavbou zelených ploch v okrajové části Jihlavy „Na Dolech“. Developer žádá Zastupitelstvo města o souhlas s výstavbou šestnácti bytových domů místo veřejné zeleně.

Obyvatelé Halasovy ulice se z veřejně dostupných informací na webu města nemají šanci dozvědět, zda-li developer v žádosti do Zastupitelstva města zohlednil jejich požadavky na dodržení původních slibů.

Původně mělo v dané lokalitě vyrůst jen šest až osm domků. S tímto slibem si obyvatelé Jihlavy kupovali pozemky pro rodinné domky v dané lokalitě. Najednou ovšem developer oznámil záměr výstavby dalších šestnácti rodinných domků.

Občané z Halasovy ulice v lokalitě „Na Dolech“ apelují na Zastupitelstvo města, aby se záměrem developera nesouhlasilo a trvalo na dodržení původních slibů a smluv uzavřených při výstavbě rodinných domků.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna