Odpověď zastupitele Radka Popelky (ANO) spolku Sport Hokej Vysočina

Členy spolku Sport Hokej Vysočina by velmi zajímalo, co vede politika Radka Popelku k veřejným spekulacím ohledně pravosti záštity turnaje O pohár prezidenta ČR? Domníváme se, že spekulacemi „s kopírkou“ spolek poškozuje. Může si zastupitel opravdu všechno dovolit? Jak by asi panu politikovi bylo, kdyby se o sobě dočetl spekulace či nepodložené informace, jakých závažných podvodů se na magistrátu či mimo něj dopouští?

Zdroj: Facebook SPORT HOKEJ VYSOČINA

Dobrý den,

Radek Popelka

k pochybnostem mne vede vlastní prezentace spolku Sport Hokej Vysočina. Pozorně jsem si prostudoval webové stránky tohoto spolku, pročetl jsem i jejich facebook. Bohužel nikde není uvedeno jediné kontaktní jméno. Proč se spolek, který má takové „ambice“ zdráhá představit své členy a zakladatele. Proč neuvádí své sídlo. Proč má průvodní dopis k záštitě prezidenta vymazáno jméno skutečného příjemce.
Naštěstí vše se dá zjistit jinde. Je mi tedy ctí představit široké veřejnosti zakladatele tohoto spolku. Dle záznamu u Krajského soudu v Brně jimi jsou: Tomáš Kotrba, Petr Buzek, Miroslav Brož, Stanislav Havel a Jaroslav Číhal. Ostatní údaje včetně stanov spolku jsou dostupné na stránkách https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-$firma?ico=03056406 .
Obdobné je to s pravostí záštity prezidenta. Ta se dá lehce ověřit například dotazem na prezidentovu administrativu. Já jsem tu neupravenou viděl přímo v rukách skutečného příjemce této záštity. Zveřejnění tohoto jména nechám na spolku Sport Hokej Vysočina nebo na příjemci samotném. Zde pouze uvádím, že to není nikdo ze zakladatelů spolku.
Dle stanov spolku smí jeho jménem jednat pouze jeho předseda tedy pan Petr Buzek nebo místopředseda, tím je pan Tomáš Kotrba. „Pánové, přestaňte se konečně schovávat za máminu sukni. Naučte se své myšlenky podepsat a nestydět se za svoji tvář. Čest chlapa je opravdu to jediné co každý z nás má. Pokud se i nadále budete stydět své názory prezentovat svým jménem, pochybnosti a to nejenom ty mé, o pravosti čehokoli co děláte, budou zcela oprávněně přetrvávat.“

S pozdravem

Radek Popelka
místopředseda krajské organizace ANO Vysočina
předseda oblastní organizace ANO Jihlava

Co číst dál?

Sport Hokej Vysočina jde na schůzku s primátorem Jihlavy

Viktor Ujčík: Malé kluky musí hokej bavit!

Vyjádření vedení města Jihlavy k situaci v mládežnickém hokeji

Petr Buzek: nejvýznamnější novodobá osobnost hokejové Vysočiny?

Znáte se? Lektorka provokativního tance Kamila Růžičková

Znáte se? Trenér Bílek: Kickbox je atraktivní svou drsností

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna