Oranžový politický byznys pod záštitou Běhounkovy asistentky. I s Babišem

rubišarova-medova

Marie Rubišarová-Medová

Zhruba třikrát ročně se na Vysočině konají diskuse podnikatelů s politiky na aktuální politické téma. Pořadatelem je firma AUTHORIA, která patří vysočinské místopředsedkyni  sociálních demokratů Marii Rubišarové-Medové. Rubišarová-Medová je také asistentkou poslance Jiřího Běhounka.

Společnost AUTHORIA s. r. o. se před několika lety rozhodla v „zájmu vyšší informovanosti a autentičnosti poskytovaných informací“ pořádat Kulaté stoly Vysočiny.

Podstatou tohoto projektu by měla být veřejná diskuse významných osobností, čelních politiků státu a kraje s podnikateli, představiteli soukromého i veřejného sektoru. Moderovaná diskuse probíhají v příjemné atmosféře u společenské večeře.

Záštitu nad „Kulatými stoly Vysočiny“ převzal hejtman Kraje Vysočina MUDr. Jiří Běhounek. V průběhu večera mají pozvaní hosté z publika u kulatého stolu možnost pokládat klíčovým osobnostem jakékoli věcné dotazy, tvůrčí náměty, návrhy či plány na zlepšení i možnou kritiku, za předpokladu, že navrhnou možnosti zlepšení.

V prosinci 2015 byl hostem akce i ministr financí Andrej Babiš.

Jednatelka firmy Authoria Marie Rubišarová-Medová pomáhala i se zajišťováním úvěru vysočinským cestářům v kauze problematického nákupu vozidel zimní údržby značky IVECO.

Pro podzimní volby do poslanecké sněmovny je podnikatelka Marie Rubišarová-Medová lídryní sociálních demokratů na Jihlavsku. Podle informací Občasníku aspiruje na druhé místo kandidátky hned za lídrem Jiřím Běhounkem.

 

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna