Otřásly se židle. Skončila regionální vedoucí Czechinvestu i manažeři

Přibližně ve stejném momentu se na Vysočině otřásly židle pod několika významnými manažery. Skončila vedoucí regionální kanceláře Czechinvestu na Vysočině Eva Dvořáková i několik manažerů firmy Automotive Lighting ve výrobním závodě na Pávově u Jihlavy. Vedení firmy Automotive Lighting informace o výměně manažerů chce komentovat až v září.

fb

Czechinvest: schůzku s ředitelkou nelze sjednat

V Komenského ulici kousek od jihlavského náměstí sídlí regionální kancelář firmy Czechinvest. Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest je státní příspěvková organizace podřízená Ministerstvu průmyslu a obchodu ČR. Podle webových stránek je vedoucí vysočinské regionální kanceláře Eva Dvořáková. Nebo spíše byla. „S paní ředitelkou Dvořákovou vám nemůžeme sjednat schůzku, byla odvolána,“ uvedla usměvavá asistentka v kanceláři Czechinvestu. Důvod odvolání ředitelky odmítla sdělit s odvoláním na interní předpisy.

Zhruba měsíc před odchodem ředitelky Dvořákové nastoupil do vysočinské pobočky vládní agentury Czechinvest syn místopředsedkyně hnutí ANO Adam Joura.

Podrobnosti zjišťujeme.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna