Pelhřimov: radnice eviduje deset stížností, žádný anonym

Za druhé pololetí loňského roku obdržela pelhřimovská radnice deset stížností. Pět stížností bylo od občanů města, žádná stížnost nebyla anonymní.

Občané si například stěžovali na nelegální objížďku v obci Nový Rychnov (stížnost postoupena správnímu úřadu Nový Rychnov) nebo na stavební práce na ul. Osvobození (ke stavebním pracem není dle odboru dopravy potřeba povolení).

Pelhřimov

Další podnět byl na vypouštění dešťové vody do kanalizace (řešeno dle správního řádu).

Stížnost na postup odboru výstavby ve věci povolování přístřešku byla vyhodnocena jako neoprávněná.

Stížnost na Technické služby města Pelhřimov při stavebních pracech na ul. Osvobození byla vyhodnocena jako neoprávněná, na stavební práce není potřeba povolení.

Jako oprávněná byla hodnocena stížnost občana z Radňova na nevyvezení domovního odpadu. Záležitost skončila napomenutím pracovníka a odpovědí stěžovateli, který odpověď považoval za dostatečnou.

Hokejová stížnost na vykázání ze stadionu byla vyhodnocena jako neoprávněná, Technické služby ale mají zajistit řádné označení zaměstnanců.

Opakovaná hokejová stížnost na výklad návštěvního řádu byla řešena odpvědí interního auditora.

Stále se řeší stížnost na zpoplatnění internetu a porušování knihovního zákona v Kulturních zařízeních města Pelhřimova.

Stížnost na chování učitelky v ZŠ Pacov postoupila pelhřimovská radnice k řešení radnici do Pacova.

Stížnost obyvatelky Pelhřimova na stav chodníku na ulici Družstevní před domem čp. 1228 se stále řeší. Nacházejí se zde pozemky města i státu.

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna