Pelhřimovská radnice plánuje protelefonovat miliony

tužka penízeTelekomunikační provoz pelhřimovské radnice a příspěvkových organizací města Pelhřimova obsahuje podle informací Občasníku  29 000 min. a 6 000 SMS. V provozu je asi 182 SIM karet (130 pouze volání, 52 volání a data, 5 datových SIM karet). Město Pelhřimov začalo hledat vhodného telefonního operátora, za čtyřleté telekomunikační služby plánuje zaplatit téměř dva miliony korun.

Uživatele SIM karet radnice rozdělila do několika skupin:

1. Tarif bez volných minut a SMS Počet těchto tarifů – 40

2. Tarif s neomezeným vnitrostátním provozem Počet těchto tarifů – 102.

3. Tarif pro běžného uživatele se 100 volnými minutami a 20 SMS. Počet těchto tarifů – 40.

Pelhřimov plánuje i využití datových mobilních služeb za měsíční paušální platbu:

a) Paketový mobilní datový přenos dle standardu GPRS/EDGE,/UMTS/HSDPA/LTE, případně další pro využití s hlasovou službou v mobilních telefonech , FUP minimálně 3 GB. Předpokládaný počet – 40.

b) Paketový mobilní datový přenos dle standardu GPRS/EDGE,/UMTS/HSDPA/LTE, případně další pro využití s hlasovou službou v mobilních telefonech , FUP minimálně 1,5 GB. Předpokládaný počet – 25.

c) Paketový mobilní datový přenos dle standardu GPRS/EDGE,/UMTS/HSDPA/LTE, případně další pro využití s hlasovou službou v mobilních telefonech , FUP minimálně 250 MB. Předpokládaný počet – 30.

Rozsah telekomunikačního provozu na radnici se dá odvodit i z požadavku na 4300 volných minut pro volání na pevné linky v Kraji Vysočina a 1500 minut pro volání mimo kraj Vysočina.

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna