Pelhřimovští hokejisté sehrají přátelská utkání mimo domácí led, místostarosta Koch (KDU-ČSL) opět „řízl“ do hokeje!

Místostarosta Pelhřimova Josef Koch (KDU-ČSL) opět „řízl“ do místního hokeje! Domácí hokejisté HC Lední medvědi Pelhřimov nebudou moci odehrát přátelská utkání před sezónou na zimním stadionu v Pelhřimově. Důvodem je přerozdělení ledu panem místostarostou Kochem.

V době plánovaných hokejových zápasů má tréninkové hodiny konkurenční oddíl HC Pumy Pelhřimov. Nabízí se možnost odehrát hokejové zápasy v pozdních večerních hodinách, což je v hokejovém prostředí krajně neobvyklé. Úterní a čtvrteční odpoledne  byly vyhrazeny pro hokejové zápasy, platila i nepsaná dohoda o upřednostnění hokejových zápasů před tréninkovými hodinami.

Zastupitelstvo města Pelhřimova uložilo místostarostovi Kochovi jednat s Ledními medvědy i Pumami o sloučení do jediného hokejového klubu. Slučování je ovšem na mrtvém bodě, pokračuje útlum hokeje z pelhřimovské radnice.

Nový trenérem „A-týmu“ Ledních medvědů je Marek Melenovský, který se netají ambicemi postoupit s týmem do vyšší soutěže. Ambiciózní cíle trenéra Melenovského může už na počátku zhatit přístup KDU-ČSL k podpoře místního pelhřimovského hokeje.

Rozhodnutí místostarosty Kocha může změnit Zastupitelstvo města svým usnesením ve kterém by určilo místostarostovi Kochovi, co přesně má udělat při podpoře sportu ve městě.

V minulosti se KDU-ČSL vysloveně chlubila svými razantními zásahy do pelhřimovského hokeje. I přes politickou protekci pro nový hokejový klub HC Pumy se lidovcům nepodařilo zničit fungování hokeje v Pelhřimově.

 

 

Koch

 

Proti místnímu hokejovému oddílu Lední medvědi vedl černou propagandu i místní tajemník strany Jan Mazanec (více zde).

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna