Personální nominace politických stran a hnutí do komisí Rady kraje Vysočina

AKTUALIZOVÁNO Server Občasník požádal politické strany a hnutí zastoupené v Zastupitelstvu kraje Vysočina o předložení nominací kandidátů do komisí Kraje Vysočina.

ANONominace hnutí ANO do komisí Rady kraje Vysočina:
Komise pro životní prostředí – Lucie Vichrová
Komise pro sport  a volný čas- Ludmila Řezníčková
Komise sociální a pro oblast protidrogové politiky – Miloš Hrůza
Komise pro informatiku a Smart region – Jiří Pokorný
Komise pro zemědělství – Pavel Švec a Josef Kott
Komise rozpočtová a a pro zaměstnanost a podnikání – Martin Kukla.

„Vzhledem k tomu, že členové do komisí nebyli ještě jmenováni a může dojít k změnám, sděluji pouze navrhované obsazení zastupitelů,“ uvedla předsedkyně zastupitelského klubu hnutí ANO Lucie Vichrová.

Předseda zastupitelského klubu ODS Miloš Vystrčil odmítl poskytnout nominace do komisí Kraje Vysočina před projednáním v Radě kraje Vysočna. „Rád to oznámím poté, co učiní RK rozhodnutí, ať bude jakékoliv,“ sdělil zastupitel Vystrčil.

Nominace Starostové pro Vysočinu:

Finanční výbor Ing. Martin Mrkos Ing. Zdeněk Tůma
Kontrolní výbor Ing. Pavel Hájek Evžen Zámek
Výbor pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost Mgr. Roman Fabeš
Výbor regionálního rozvoje, Agenda 21 Ing. Lukáš Vlček, Ing. Marie Černá
Výbor pro udělování medailí Zdeněk Jirsa

Komise Rady Kraje Vysočina
Bezpečnostní komise Rady Kraje Vysočina Mgr. Pavel Maslák
Dopravní komise Aleš Kratina, Ing. Milan Vlček
Komise pro zemědělství Miroslav Dibelka, Ing. Blanka Veletová
Komise pro životní prostředí Martin Malina, Ing. Bohumír Nikl
Komise rozpočtová, pro zaměstnanost a podnikání Josef Březka, Ing. Josef Hnik
Komise sociální a pro oblast protidrogové politiky Zdena Marková
Komise pro sport a volný čas Jindřich Skočdopole, Bc. Jan Burda
Komise kultury, cestovního ruchu a vnějších vztahů Jaromíra Hanáčková
Zdravotní komise Rady Kraje Vysočina Ing. Ivan Kuželka
Komise pro informatiku a Smart region, Agenda 21 Mgr. Vladimír Prošek

Seznam schválených členů komisí Rady kraje Vysočina ze dne 13.12.2016

Bezpečnostní komise

předseda Martinec Tomáš  ZR ČSSD
Jágrik Miroslav ZR ČSSD
Musílek Karel HB ČSSD
Kůrka Bohuslav HB ČSSD
Rejtar Jaromír TR ANO
Kukla Martin PE ANO
Sedmidubský Ladislav ZR ANO
Martina Bártová ODS
Miroslav Skalník ODS
Maslák Pavel JI SPV
Holub Antonín JI KDU-ČSL
Bradáč Antonín KDU-ČSL
Slámečka Jan ZR KSČM
Nevoral Marek TR KSČM
Blaško Hynek TR SPO/SPD

Dopravní komise

Kratina Aleš předseda SPV

Malý Vladimír TR ČSSD
Štefan Pavel ZR ČSSD
Joukl Libor HB ČSSD
Černý Vladimír TR ČSSD
Pituch Dalibor JI ANO
Jambor Josef HB ANO
Kenovský Zdeněk TR ANO
Necid Radovan ZR ODS
Vlček Milan SPV
Piáček Petr JI KDU-ČSL
Mach Josef ZR KDU-ČSL
Dlouhá Eva HB KSČM
Jirků Jaroslav JI KSČM
Šabata Pavel TR SPO/SPD

Komise pro zemědělství

předseda Veleba Jan  ZR SPO/SPD

Uchytil Jiří HB ČSSD
Chlád Zdeněk HB ČSSD
Svoboda Jiří ZR ČSSD
Matějek Josef TR ČSSD
Švec Pavel ZR ANO
Nožička Pavel TR ANO
Kott Josef PE ANO
Vencovský Pavel ODS
Dibelka Miroslav SPV
Veletová Blanka SPV
Poborský Jaroslav HB KDU-ČSL
Mácha Jan PE KDU-ČSL
Pospíchal Jindřich HB KSČM
Kolařík Jaroslav JI KSČM

Komise pro životní prostředí

předsedkyně Vichrová Lucie  JI ANO

Brychta Milan JI ČSSD
Kučera František PE ČSSD
Ryšavý Zdeněk TR ČSSD
Myslivec Josef ČSSD
Řezníčková Ludmila ZR ANO
Malinský Karel HB ANO
Koncz Atila ODS
Nikl Bohumír SPV
Malina Martin SPV
Herbrych Josef TR KDU-ČSL
Kalina Jaromír JI KDU-ČSL
Trojáková Hana PE KSČM
Zimmermann Jan HB KSČM
Pilková Mária JI SPO/SPD

Komise rozpočtová, pro zaměstnanost a podnikání

předseda Benc Ota  HB ODS

Pačiska Karel ZR ČSSD
Vaněk Petr HB ČSSD
Borek Karel HB ČSSD
Prokešová Stanislava JI ČSSD
Kukla Martin PE ANO
Malec Vlastimil ANO
Prokeš Miroslav TR ANO
Březka Josef SPV
Hnik Josef SPV
Kučera Tomáš ZR KDU-ČSL
Havlík Tomáš ZR KDU-ČSL
Novotná Helena PE KSČM
Vejmělek Ladislav JI KSČM
Koten Radek ZR SPO/SPD

Komise kultury, cestovního ruchu a vnějších vztahů

předseda Geist Zdeněk  JI ODS

Stránský Milan HB ČSSD
Kružíková Marie JI ČSSD
Říhová Regina JI ČSSD
Daněk Antonín PE ČSSD
Vichrová Lucie JI ANO
Šinkorová Michaela ZR ANO
Štefáček Jan HB ANO
Novák Rostislav ODS
Hanáčková Jaromíra SPV
Dvořák Josef ZR KDU-ČSL
Málek Jen HB KDU-ČSL
Milotová Danuše TR KSČM
Daněk Pavel František JI KSČM
Suchý Michal JI SPO/SPD

Komise sociální a pro oblast protidrogové politiky

předseda Krčál Petr  ZR ČSSD
Bohuslavová Marie HB ČSSD
Kučerová Pavla PE ČSSD
Běhunek Petr JI ČSSD
Hrůza Miloš TR ANO
Kotting Petr ANO
Kocián Bohuslav ANO
Schrek Vítěslav JI ODS
Hormandl Jiří PE ODS
Marková Zdeňka ZR SPV
Tourek Jan HB KDU-ČSL
Pavla Krejzlová ZR KDU-ČSL
Vejvoda Kamil ZR KSČM
Oulehla Drahoslav TR KSČM
Mokrý Milan ZR SPO/SPD

Komise pro sport a volný čas

Řezníčková Ludmila předsedkyně JI ANO

Svoboda Čestmír ZR ČSSD
Wolker Roman ZR ČSSD
Nováková Hotařová Jana JI ČSSD
Fenárová Magda PE ČSSD
Procházka Radek ANO
Forst Vlastimil ANO
Stejskal Zbyněk ODS
Skočdopole Jindřich SPV
Burda Jan TR SPV
Vaňková Magda JI KDU-ČSL
Žák Petr TR KDU-ČSL
Zemanová Kateřina PE KSČM
Limon Martin ZR KSČM
Fink Karel HB SPO/SPD

Komise pro informatiku a Smart region

 

Pokorný Jiří předseda JI ANO

Pospíchal Petr JI ČSSD
Lempera Jaroslav ZR ČSSD
Antonů Jiří JI ČSSD
Říšský Miroslav PE ČSSD
Drahoš Jaroslav JI ANO
Švec Pavel TR ANO
Průša Václav ODS
Sedláček Tomáš ODS
Prošek Vladimír SPV
Homolka Josef ZR KDU-ČSL
Koch Josef PE KDU-ČSL
Ondrušek Roman PE KSČM
Šurnický Milan ZR KSČM
Veleba Vojtěch TR SPO/SPD

Zdravotní komise

předseda Kettner Lukáš  JI ČSSD
Ježek Jan ZR ČSSD
Antonín Pavel HB ČSSD
Mazanec Jiří PE ČSSD
Šajnar Erik JI ANO
Faltus Zdeněk JI ANO
Hambálková Zuzana TR ANO
Procházka Jan JI ODS
Černý Radek ZR ODS
Kuželka Ivan SPV
Preininger Tomáš TR KDU-ČSL
Dudíková Marie TR KDU-ČSL
Vrzal Miloslav JI KSČM
Janoušková Marcela HB KSČM
Lodinová Miluše ZR SPO/SPD

 

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna