Pirát Pošvář chyběl u setkání poslanců s vedením kraje Vysočina

Vedení kraje Vysočina uspořádalo setkání s poslanci a senátory v prostorách hejtmanství Kraje Vysočina. Na setkání dorazili všichni poslanci a senátoři vyjma poslance a krajského předsedy České pirátské strany Jana Pošváře.

„. V neděli jsme měli schůzi poslaneckého klubu, ze kterého mi vyplynuly nové úkoly spojené s komunikací s veřejností a potřeboval jsem se připravit na schůzi zemědělského výboru, kde jsem následující den obhajoval náš pozměňovací návrh k vodnímu zákonu,“ vysvětlil neúčast na setkání s radními Vysočiny.

Poslanec Pošvář je jedním z dvaadvaceti pirátských poslanců zvolených do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. V současnosti se pohybuje mezi Prahou a Vysočinou. Je členem zemědělského a rozpočtového výboru. Ujal se dvou programových priorit z volebního programu: zrušení podpory biopaliv a zjednodušení zdanění. V rámci poslaneckého klubu odpovídá za technické zajištění komunikace s veřejností.

“ Setkání členů Rady Kraje Vysočina s poslanci a senátory je akce dobrovolná, je čistě na zvážení zvaných hostů, zda naše pozvání přijmou. Omluvu z této akce jsme nepožadovali,“ uvedla mluvčí kraje Jitka Svatošová.

 

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna