Policejní mluvčí: Objekt „sociálky“ na Wolkerce využijeme k rozšíření služeb pro občany

Policejní mluvčí krajského ředitelství Policie ČR Dana Čírtková promluvila k objektu „bývalé sociálky“ na Wolkerově ulici. Server Občasník publikoval informaci o rozsahu vnitřních úprav objektu (více zde).

K čemu bude policie využívat objekt bývalé sociálky (ČSSZ) na Seifertově ulici?

1. Objekt, na který se dotazujete, se nachází na ulici Wolkerova 4448 v Jihlavě a Krajské ředitelství policie kraje Vysočina jej bude využívat k rozšíření služeb pro občany. Jeho využíváním se rozšíří kapacitní možnosti krajského policejního ředitelství, které od doby svého vzniku 1. ledna 2010 do současné doby v Jihlavě využívá objekt na ulici Vrchlického 46. Tento objekt kromě jiného také z důvodu navyšování početních stavů policistů nepostačuje aktuálním potřebám. Do objektu na ulici Wolkerova 4448 se přestěhují dva stávající odbory uniformované policie, které v současné době sídlí na ulici Vrchlického 46.

Kolik policistů v něm bude pracovat?

2. Kapacita objektu v době využívání předchozím uživatelem byla maximálně 63 osob. V obdobné kapacitě jej bude využívat i Policie České republiky. Skutečné početní obsazení se bude řídit potřebami služby daných útvarů, které zde budou sídlit.

Policie platí internetové připojení optikou – k čemu slouží?
3. Policie neplatí internetové připojení objektu. Objekt byl s využitím komerční optické sítě (pronájmem optického vlákna) připojen pro služební účely k objektu Krajského ředitelství policie.

Kdy budou v objektu ukončeny stavební úpravy a bude uveden do provozu?
4. Předpokládané zprovoznění objektu pro potřeby, uvedené v bodu 1. je od 1. července 2017, po provedení nezbytných provozních úprav.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna