Politici nařídili Dukle Jihlava najít cenzora diskusí fanoušků

Podle informací Občasníku nařídila dozorčí rada městské společnosti HC DUKLA JIHLAVA najít pracovníka, který by třikrát týdně kontroloval příspěvky na diskusním fóru. Pracovník Dukly by mazal nevhodné a urážlivé příspěvky na diskusním fóru, aby se zabránilo osobním útokům na představitele města.

Spolek fanoušků Dukla Jihlava„Ano, jsem pro. Některé nevhodné výroky by opravdu v diskusi neměly zaznít a měly by být smazány,“ řekl předseda výboru Spolku fanoušků Dukly Jihlava Rostislav Krutiš.

Diskusní fórum hokejového klubu spravuje firma Esports. „Řešili jsme to s vedením Dukly. Uděláme vše pro to, aby byl klient spokojený,“ připustil jednatel firmy Esports David Schlegel.

Zvláště v době play-off a baráže o Extraligu jsou emoce diváků hokejových utkání pod obrovskou psychickou zátěží. Situaci v Jihlavě ještě více vyhrocuje svolání mimořádného zastupitelstva k postupu rekonstrukce zimního stadionu na začátek května.

Podle informací Občasníku navrhl radní Daniel Mayer na jednání dozorčí rady Dukly navštívit zimní stadiony v Karlových Varech nebo Pardubicích. V těchto městech proběhla v poslední době výstavba nebo rekonstrukce zimního stadionu.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna