Potlesk v Batelově: Kdo nekrade na „panském“, okrádá Batelov ?

AKTUALIZOVÁNO Každý politik skládá při nástupu do politické funkce slib věrnosti České republice spojený s dodržováním Ústavy a zákonů republiky. Skládal ho i starosta Batelova Jiří Doležal a s ním i celé zastupitelstvo.

Sliby se maj plnit, hlavně politici by při plnění svých slibů měli jít příkladem. V Batelově se plnění politických slibů moc nevyžaduje, hlavně když funguje kanalizace.

fb1Starosta Batelova prokazatelně věděl o postavení některých větví batelovské kanalizace za obecní prostředky. Přesto zkusil na tuto kanalizaci získat veřejné finanční prostředky Kraje Vysočina a České republiky. Tyto peníze jsou peníze daňových poplatníků.

Pro Batelov jsou státní a krajské peníze viditelně jen „panským revírem“. Krádeži „na panském“ se v Batelově dokonce tleská.

Na batelovský švindl se přišlo (více zde), starosta je ale pro velkou část obce hrdinou: dokázal sehnat peníze na stavbu obecní kanalizace. Co na tom, že švindlem?

„Kdo nekrade, okrádá vlastní rodinu“ bylo okřídlené lidové heslo komunistické éry hospodaření. „Kdo nekrade dotace „na panském“, nepostaví kanalizaci,“ může znít upravené heslo pro současnost Batelova. Batelovský starosta se chlubí na zastupitelům dobrými výsledky hospodaření obce. Vyúčtování krádeže státní a krajských peněz teprve do Batelova přijde.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna