Pracovní cesty do Číny se účastnila dcera náměstka Joukla

Identifikace jednotlivých členů delegace Kraje Vysočina do Číny přinesla překvapení. Na společné fotografii je zvěčněna i dcera náměstka hejtmana Libora Joukla. Veronika Jouklová se účastnila pracovních jednání oficiální delegace i společných reprezentačních povinností obchodní delegace Kraje Vysočina v Číně.

 

Veronika Jouklová v Číně

Pracovní cesty do Číny se účastnila i dcera náměstka hejtmana Kraje Vysočina

O účasti dcery náměstka hejtmana Kraje Vysočina na obchodní cestě v Číně  se oficiální tiskové materiály Kraje Vysočina nezmiňují. Kraj Vysočina nezveřejnil ani úplný seznam osob, které doprovázely hejtmana Kraje Vysočina na cestě do Číny. Zjištění Občasníku potvrdil i náměstek Joukl. „Cestu jsem hradil ze svých finančních prostředků,“  sdělil náměstek Joukl.

První vysočinská studentka v Číně?

Dcera náměstka Joukla dokončila studia na střední škole v USA, má nabídku pokračovat v zámoří ve vysokoškolském studiu. Díky plynné znalosti angličtiny a schopnosti studia v cizím jazyce může být Veronika Jouklová jednou z prvních studentek z Vysočiny na čínských univerzitách. „Dcera má ale nabídku stipendia i v Americe,“ uvedl náměstek Joukl.

 

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna