Případ obětavé cvičitelky: dětský aerobic pokračuje, spor jde do zastupitelstva

fbMěstská rada v Počátkách pouze vzala na vědomí dopisy zoufalé cvičitelky dětského aerobicu. Její nadřízená zahájila nikým neschválenou reorganizaci v městské příspěvkové organizaci. Reorganizace pracovních míst v městské příspěvkové organizaci města Počátek ale vypadá jako pouhá změna názvosloví pracovních pozic.

Díky nerozhodnému postupu městské rady Počátek je teď  v záležitosti zřizovatelem neschválené reorganizace městské příspěvkové organizace jedno pracovní místo navíc. Cvičitelka dětského aerobicu pracuje dál jako správce místní sokolovny, budova má navíc i novou pracovnici na pozici recepční.

Obětavá cvičitelka dál dostává od městské příspěvkové organizace mimořádné pracovní volno tak, jak tomu bylo před spuštěním nikým neschválené reorganizace.

Zarážející je mlčení starosty Počátek i celé městské rady, která nedokáže zaujmout jasné stanovisko k celému problému. Na dopisy obětavé cvičitelky se slovutná radnice v Počátkách nenamáhala odpovědět, jenom je vzala na vědomí.

Pokud bude stejně jako městská rada mlčet i celé zastupitelstvo v Počátkách, začne z toho být docela velký problém. Městští úředníci už pozvali benevolentnost a lehkou ruku radních při řízení města.

Mohou si dovolit naprosto cokoliv a dokonce svá zásadní rozhodnutí nemusí mít předem posvěcená od radních města.

Teď ukáže městské zastupitelstvo v Počátkách, jestli se zastane obětavé cvičitelky jako oběti neschválené pracovní reorganizace.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna