Přírodavm: Web, který minula mediální koncepce Velkého Meziříčí

Každý rok platí velkomeziříčská radnice provoz webových stránek na webové adrese prirodavm.cz . Webové stránky provozuje velkomeziříčská firma Xart, která udržuje i webové stránky města Velké Meziříčí. Poslední aktualizace webu prirodavm.cz je zhruba z roku 2012. Poslední platba firmě Xart z městské kasy na provoz webu o velkomeziříčské přírodě je z roku 2015.

fb

Webové stránky prirodavm.cz jsou na městském webu prezentovány jako partnerský projekt města Velké Meziříčí, odkaz na ně vede z čelní stránky webu města Velké Meziříčí. Projekt podle informace na webových stránkách prirodavm.cz podporuje starosta Velkého Meziříčí Radovan Necid a odbor životního prostředí velkomeziříčské radnice.

„Jestli jako radnice něco platíme a není tam aktualizace, tak je to pochopitelně špatně. Informaci si ověřím a zjednám nápravu,“ slíbil starosta Necid.

Starosta Necid si ověří, kdo má povinnost udržovat web prirodavm.cz  v aktuálním stavu.

Překvapená opozice

Informace o fungování partnerského webu města Velké Meziříčí

„Tato informace je pro mě naprostou novinkou, nevím k čemu ty stránky slouží, když máme kvalitní stránky města,“ sdělil lídr opozice ve velkomeziříčském zastupitelstvu Pavel Pešek (KDU-ČSL).

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna