Pro příchod Dukly Jihlava musí Pelhřimov vytvořit podmínky

HC Dukla JihlavaDo dvou let se má Dukla Jihlava přesunout na zimní stadion v Pelhřimově a v pelhřimovském azylu odehrát sezóny během kterých se bude opravovat zimní stadion v Jihlavě. Pelhřimovský stadion ale v současné době nesplňuje parametry první ligy. V druhé lize nemusí sedět za každou brankou rozhodčí a signalizovat rozsvícením zeleného světla puk za brankovou čárou. Budky pro brankové rozhodčí jsou jen drobností.

Hlavní nedostatky pelhřimovského zimáku pro azyl Dukly Jihlava se dají shrnout pod pojmy: světla a mantinely. Obojí může poskytnout Horácký zimní stadion, stačilo by při rekonstrukci sundat osvětlení ledové plochy a rozebrat mantinely. A vše převést do Pelhřimova.  Pelhřimov by za relativně nízký peníz získal vylepšení svého hokejového svatostánku.

fbPelhřimov plánuje kabiny

Letos má město Pelhřimov v plánu velkou rekonstrukci hokejových kabin. Už dnes nestačí prostory zázemí hokejového stadionu pro klub Ledních medvědů i hokejový kroužek HC Pumy.Zatím pelhřimovské vedení města blíže nezkoumalo náklady nutné pro mistrovská utkání vyšší soutěže, než hraje místní klub Ledních medvědů.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna