Radní Žďáru nad Sázavou Černý (ODS) rezignoval na členství v redakční radě městského zpravodaje

Redakční radu Žďárského zpravodaje opustil radní za ODS Radek Černý. Reagoval tím na opakované chyby v práci mediálního koordinátora Jakuba Axmana. Radní Černý už nechce být nadále podepsán pod opakovanými a soustavnými chybami v městském zpravodaji Žďáru nad Sázavou.

„Zmetkovost mediálního produktu, minimálně počtem chyb, nesmyslů překlepů je tristní a v rozporu s mým hodnocením o důležitosti tohoto mediálního výstupu města. Logicky by měl zasáhnout nadřízený, tedy uvolnění představitelé města, ovšem jejich hodnocení se liší od mého, mají poněkud méně přísná kritéria na presentaci vedení města a bohužel / jenom podle mého názoru / chybí i autorita, rozhodnost a vůle k rozeznání a řešení závažného problému,“ povzdechl si radní Černý.

Na první pohled jsou v dubnovém zpravodaji města Žďáru nad Sázavou zase hrubé nedostatky, typu popletené komentáře k fotografiím zaměstnanců úřadu / ta představovaná nová mladá paní zaměstnaná na úřadě pracovala dříve jako automechanik na STK, kupodivu úplně stejně jako její představovaný kolega … / etc.

V březnovém čísle bylo podle informací Občasníku více než desítka chyb , o činnosti redakční rady nevede město Žďár nad Sázavou žádné zápisy (více zde).

Zatím není jasné, jak na rezignaci v redakční radě zareaguje starosta města Zdeněk Navrátil, který je původní profesí novinář.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna