Radniční zpravodaj informuje pouze o Necidově reakci na mimořádný zpravodaj

Nezávislost městského zpravodaje Velkomeziříčsko reálně neexistuje. Úsek medializace a komunikace Jupiter clubu informuje o reakci uskupení bývalého starosty Radovana Necida na vydání mimořádného městského zpravodaje. Informace se objevila na webu Velkomeziříčska už v 9:19 dne 18.10.2017 . Ostatní redakce dostali emailem Necidovo prohlášení až v 11:21h .

ruka pero

 

Redakce Velkomeziříčska zatím nijak nevysvětlila důvody nezveřejnění informace o vydání mimořádného zpravodaje města Velké Meziříčí.

Na tiskovou konferenci občanské iniciativy „To pravé Meziříčí“ přišla šéfredaktorka Strnadová v doprovodu bývalého místopředsedy velkomeziříčské ODS Petrose Martakidise. Martakidis celou tiskovou konferenci pozorně sledoval a zaznamenával na audiozáznam a pořizoval fotodokumentaci. Ostatní redakce zastupovali pouze redaktoři, někteří i s fotoaparáty.

Úsek medializace a komunikace velkomeziříčské radnice zřídil starosta Radovan Necid. Stále je viditelný Necidův politický vliv na nezávislost radničního zpravodaje. Informace od bývalého starosty jsou zveřejňovány podstatně rychleji než ostatní zprávy. O vydání mimořádného zpravodaje velkomeziříčské radnice redakce současného zpravodaje stále nijak neinformovala.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna