Rantířov: Galvanovna nebo konec podnikání M-kovo?

areál M-KovoSpor o povolení rozšíření firmy M-kovo o provoz galvanovny spěje do rozhodující fáze. Podle prohlášení firmy na webových stránkách zvažuje firma konec podnikatelské činnosti:

„Celá situace by mohla postupně dospět do fáze, kdy skončí naše rodinná firma. Přijde nový majitel, který nebude brát ohledy na nikoho, tak jak se my snažíme celých 25 let,“ stojí v prohlášení firmy M-kovo na webových stránkách firmy.

Šestadvacet kontrol v Mkovo

Za posledních několik měsíců bylo v Rantířově podle prohlášení firmy  M-kovo šestadvacet kontrol na podnikání firmy M-kovo. Majitelům firmy M-kovo zřejmě dochází síly v boji s anonymními podněty kontrolním orgánům.

Vstřícnost se změnila po volbách

Záměr firmy M-kovo s vybudováním galvanovny se posuzuje už déle než rok. Zpočátku se obec Rantířov stavěla k záměru neutrálně, později začala obec vysílat negativní signály k záměru firmy M-kovo. „Každý kdo podniká musí svůj podnik zvelebovat a modernizovat, aby obstál v tržním prostředí. Naší především zahraniční zákazníci žádají kvalitní výrobky na vysoké úrovni zpracování, tj. tedy včetně kvalitní povrchové úpravy, která není v současné době dostačující a bedlivě sledují vývoj a další události kolem života firmy v obci Rantířov,“ stojí v prohlášení otce a syna Mičke jako majitelů firmy M-kovo.

Stanovisko starosty obce Rantířov se nepodařilo získat, podle informací z Rantířova je ve stavu nemocných.

Prohlášení firmy M-kovo si můžete přečíst na webových stránkách m-kovo.cz .

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna