Ředitel Dufek (Velkomeziříčsko): rád přijmu levnějšího zaměstnance na místo Martakidise!

 

Milan DufekAKTUALIZOVÁNO Do redakce Velkomeziříčska nastoupil v květnu 2015 bývalý stranický zástupce velkomeziříčského starosty Petros Martakidis. Na jaře vyhrál Martakidis výběrové řízení na pozici redaktora, redaktorem se ale nestal. S Velkomeziříčskem začal spolupracovat externě. Spolupráci Martakidise s Velkomeziříčskem přiznal starosta Necid na poslední tiskové konferenci (více zde). Další tiskové konference se už nekonaly, velkomeziříčská radnice je zrušila.

Na prosincovém zastupitelstvu ředitel Jupiter clubu Milan Dufek potvrdil spolupráci bývalého místopředsedy velkomeziříčské ODS Martakidise s redakcí Velkomeziříčska. Petros Martakidis je pro Jupiter club nepostradatelným pracovníkem, který používá vlastní software i vlastní telefon pro práci na městském zpravodaji.

„Jestli mi někdo z Vás nabídne zaměstnance, který bude pracovat za méně peněz, rád ho přijmu,“ řekl zastupitelům ředitel Jupiter clubu Milan Dufek.

I starosta Velkého Meziříčí Radovan Necid se přimlouval za schválení odměny pro svého bývalého stranického zástupce. „Byl bych rád, kdyby toto zastupitelstvo schválilo ,“ řekl tesně před hlasováním velkomeziříčský starosta Radovan Necid.

Náklady Velkomeziříčska jsou pro příští rok ve výši 976 000 Kč. Příjmy nejsou žádné. V květnu roku 2015 odsouhlasila Rada města Velké Meziříčí transformaci tištěných čtrnáctidenních novin do webové podoby. Editorem webového portálu se stal bývalý místopředseda velkomeziříčské ODS Petros Martakidis. Tištěný měsíčník se dostal až na třetí místo v prioritách vedení města při informování občanů.

„Myslím si, že výhledově není tato cesta špatná,“ řekl na prosincovém zastupitelstvu ředitel Jupiter clubu Milan Dufek.

Výpadek komerčních příjmů z inzerce v městských novinách hladce nahradila štědrá dotace z městské pokladny na provoz webového portálu pod dohledem bývalého místopředsedy velkomeziříčské ODS P. Martakidise.

O omylu ředitelu Dufka na městském zastupitelstvu čtěte zde .

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna