Schválila jihlavská Rada města nákup limuzíny pro náměstka?

Na parkovišti jihlavského Magistrátu stojí zánovní limuzína na vyhrazeném parkovišti pro vedení města. Schválili nákup této limuzíny jihlavští radní? Jisté to tak úplně není. Začátkem července schválili radní města Jihlavy nákup nového referenčního vozidla pro městskou policii.

Limuzína na Magistrátě

Celé znění Usnesení č. 706/15-RM:

Rada města Jihlavy

s c h v a l u j e

nákup nového referenčního (služebního) vozidla pro městskou policii dle předložené zprávy o posouzení a hodnocení nabídek na zakázku malého rozsahu ve smyslu §6 a §12 odst. 3 zákona č. 137/2006 Sb. a vnitřního předpisu 6/15. Vozidlo bude financováno z vyčleněné částky v rozpočtovém opatření schváleném Usnesením č. 67/15-ZM ze dne 21.4.2015.

Náměstkova limuzína na svém místě

Co se to koupilo?

Limuzína pro náměstka primátora byla zakoupena na základě požadavku vedení města. Byla provedena pouze poptávka vozidel s přibližně ročné dobou využívání, nedošlo ke zveřejnění výzvy, ani Rada města nerozhodla o jiném způsobu zadání.

Koupil jihlavský Magistrát skutečně referenční vozidlo pro služební účely městské policie nebo služební automobil pro náměstka primátora? Schválilo toto rozhodnutí úředníků města i politické vedení města Jihlavy? Nebo se stala chyba a úředníci koupili něco úplně jiného? Kdo za toto rozhodnutí nese odpovědnost?

Podrobnosti zjišťujeme.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna