Show na studentské demonstraci obstaral velkomeziříčský aktivista

Velkomeziříčský občanský aktivista Milan Salaš se postaral o pořádnou show na studentské demonstraci ve Velkém Meziříčí. Na fotografii v městském zpravodaji Velkomeziříčsko se staral o atmosféru studentské demonstrace ve Velkém Meziříčí. Ostatní studenti na fotografii pak Salašovu výstupu s transparentem jen trapně přihlíželi.

S transparentem v ruce demonstruje občanský aktivista Salaš na studentské demonstraci zdroj: Velkomeziříčsko

Studenti velkomeziříčského gymnázia by mohli například zodpovědět otázku, zda-li se podíleli na výrobě transparentu, který drží v ruce aktivista Salaš. I otázku, zda byla účast občanských aktivistů na studentské demonstraci předem domluvena, nebo šel Salaš „náhodou kolem“.

Občanský aktivista Salaš se účastní prakticky všech občanských aktivit ve Velkém Meziříčí.  Patří do úzkého okruhu příznivců iniciativy „Za náměstí VM“, která ve městě organizovala místní referendum. Radnici vyšla organizace referenda na několik set tisíc korun, výsledek referenda není právně závazný vzhledem k nízké účasti místních voličů.

Druhý zleva Milan Salaš, zdroj: iniciativa „Za náměstí VM“

 

O agitaci občanského aktivisty Salaše na studentské demonstraci diskrétně informoval i městský zpravodaj Velkomeziříčsko: „Studenty přišli podpořit také aktivisté z řad veřejnosti, kteří s nimi diskutovali a zejména jim připomínali, aby se nebáli být aktivní, nestyděli se říct svůj názor a zajímali se o dění,“ napsala v městském zpravodaji šéfredaktorka Martina Strnadová. Jména aktivistů na demonstraci studentů ale neuvedla.

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna