Sport Hokej Vysočina jednal s primátorem Jihlavy

 Spolek Sport Hokej Vysočina zastupovaný předsedou Petrem Buzkem a místopředsedou Tomášem Kotrbou byl přijat u primátora města. Informaci o schůzce potvrdilo vedení jihlavské radnice. Schůzky se za jihlavský Magistrát účastnil primátor Rudolf Chloupek, náměstek Jaromír Kalina, právnička Magistrátu Judr. Věra Hromadová a mluvčí Magistrátu Radek Tulis.

Za spolek Sport Hokej Vysočina se schůzky účastnil předseda spolku Petr Buzek, místopředseda Tomáš Kotrba, Katrin Hromádková a zastupitel za KSČM Stanislav Doležal.

O žádné schůzce u primátora jsem nevěděl. Pokud byl v delegaci hokej Vysočina pan Stanislav Doležal byla to jeho osobní věc. O této schůzce a své účasti zastupitelský klub KSČM ani mě jako předsedu klubu neinformoval a není to v žádném případě jeho povinnost. KSČM je demokratická strana a neomezuje své členy ani zastupitele v osobním jednání,“ komentoval účast komunistického zastupitele lídr komunistů Pavel Šlechtický.

Podle informací mluvčího Magistrátu by mohlo dojít k postupnému zklidněné vztahů v jihlavském mládežnickém hokeji.

Radek Tulis mluvčí Magistrátu Jihlava

Schůzka vedla k vyjasnění postojů, požadavků a kompetencí zúčastněných stran, obě strany zřetelně projevily vůli k urovnání vztahů. Město Jihlava nabídlo zástupcům organizace SHV uspořádání dalšího jednání i se zástupci HC Dukla Jihlava s.r.o. a Dukla Jihlava – mládež, z.s., termín schůzky radnice připravuje,“ uvedl mluvčí Magistrátu Radek Tulis.

 „Jednání dne 15. 4. 2015 u primátora města nebylo vedeno v rovině Magistrát města Jihlava a spolek SPORT HOKEJ Vysočina, z.s., proto nadále bez komentáře,“ sdělil místopředseda spolku Tomáš Kotrba.

Co číst dál?

Podzemní bunkr ze studené války slouží jako archiv

Pelhřimovská radnice chystá změny finacování sportu

Sport Hokej Vysočina jde na schůzku s primátorem Jihlavy

Rozhlasový projekt „Hrdina.cz“ ukazuje jihlavskou elitní školu Adolfa Hitlera

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna