Tisková zpráva: Jihlavskou ČSSD povede do voleb Vratislav Výborný

ČSSD Jihlava na městské konference ve čtvrtek 10. května sestavila kandidátní listinu pro podzimní volby do Zastupitelstva města Jihlavy.
Vratislav VýbornýKandidátem sociálních demokratů na post primátora je Vratislav Výborný, aktuálně primátorův náměstek pro oblast investic a dopravy. Do čela kandidátky jej zvolilo 31 z celkem 33 hlasujících účastníků konference.
„Vnímám to jako silný mandát a děkuji kolegyním a kolegům za projevenou důvěru. Jsem připraven uplatnit svoje zkušenosti z předchozích let a dál pracovat pro město,“ reagoval na výsledek Vratislav Výborný.
„Radnice má rozjetých řadu smysluplných a pro město užitečných věcí, které bych chtěl dotáhnout do konce. Samozřejmě je ve městě také řada problémů, které je třeba řešit. Práce ve vedení města mě naplňuje, baví mě, není to zaměstnání na obligátních osm hodin denně, dávám té práci víc. Nejen časově.“ uvedl Vratislav Výborný.
Dvojkou kandidátky je současná radní Jana Nováková Hotařová, třetím v pořadí na kandidátce je člen zastupitelstva Jiří Dvořáček.
Nynější primátor města Rudolf Chloupek již avizoval, že nebude usilovat o post ve vedení města, ale je připraven pracovat v radě nebo v zastupitelstvu města.
Jihlavská ČSSD byla schopna naplnit celou kandidátní listinu o 37 lidech, má připraveného i náhradníka. Na kandidátce je sedm žen.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna