Tomanec jednateli Ščerbanovi: Distancujte se od sprosťáren fanoušků a jednejte!

Web obchodní společnosti města Jihlava je plný sprostých výroků a jednatel Dukly Jihlava Bedřich Ščerban nekoná. Tak by se dalo shrnout do jedné věty poselství opozičního zastupitele Miroslava Tomance na blogu Jihlavských Listů.

Zastupitel Tomanec si dal tu práci a vypsal z diskusního fóra urážlivé výroky příznivců klubu na adresu politiků.

“ Jednatel městské společnosti  Bedřich Ščerban naopak mlčí a nijak nezakročí. Jako by si ani neuvědomoval že je placený z veřejných peněz nás všech a že o jeho příjmu rozhodují právě ti, kteří jsou pod tak nechutnou palbou jeho věrných obdivovatelů,“ kritizuje zastupitel Tomanec jednatele Dukly.

„Umravňovat musí až Chris Habbeger ze Švýcarska, který se bohužel pro tyto sprosťáky naučil česky a tak všemu rozumí a asi nestačí valit oči,“ píše Tomanec. (Výzvu Chrise Habbegera čtěte na Občasníku přímo zde).

Vulgarita příznivců klubu může přímo ohrozit i možnou účast jihlavských politiků na plánované besedě k zimnímu stadionu v polovině března.

„A tak se možná budou divit, že současní politici třeba jejich nynější výzvy k besedám nevyslyší. Stejně jako politici  pro ně, tak i oni pro politiky jsou takto všichni v jednom pytli. S tím se asi nedá nic dělat, masový syndrom. A slušným respektem k protistraně úplně vše začíná,“ dodal Tomanec na blogu Jihlavských Listů.

Jedna odpověď
  1. Lukeš

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna