Tomáš Kotrba byl s policisty na zimním stadionu

fbPředseda spolku Sport Hokej Vysočina Tomáš Kotrba byl dnes na zimním stadionu v doprovodu Policie ČR. Údajně hledali „protizákonnou petici“ o které se zmínil server Extra.cz a po té publikoval server Občasník.eu .

Na zimním stadionu se Tomáš Kotrba objevil v doprovodu policejní hlídky ve středu 17.6.2015 kolem poledne. Policisté zdokumentovali situaci, petice zůstala na svém místě. Vše se odehrálo podle svědků v klidu, nikdo nezvyšoval hlas ani se nerozčiloval. K žádnému střetu nebo slovnímu konfliktu podle svědků nedošlo. K činnosti policejní hlídky na zimním stadionu nejsou známé žádné přípomínky.

Petice v prostoru Infocentra

K fotografování prostor, kde došlo k činnosti policejní hlídky v doprovodu Tomáše Kotrby, má server Občasník.eu souhlas s podmínkou nefotografovat podpisy na dokumentu. Text dokumentu je shodný s textem na který upozornil server extra.cz . Po upozornění extra.cz dostal server Občasník.eu celý text k dispozici jako dokument.

Den před návštěvou Tomáše Kotrby v doprovodu policejní hlídky zasedalo zastupitelstvo Statutárního města Jihlavy. Zastupitelé poslali mládeži Dukly Jihlava částku 6,7 milionu korun na úhradu využití ledové plochy v minulé sezóně. Podle dostupných informací je postoj zastupitelů Jihlavy odlišný od postoje zastupitelů Jindřichova Hradce, kde zůstal mládežnický hokej bez dotací ze strany města Jindřichův Hradec.

Výsledek jednání městského zastupitelstva v Jihlavě mohl být motivem jednání předsedy spolku Sport Hokej Vysočina Tomáše Kotrby. Tomáš Kotrba vytrvale odmítá žádosti Občasníku o komentář nebo vyjádření k situaci.

“ Policisté přijali trestní oznámení  a na zimním stadionu prováděli úkony, které souvisely s prověřením tohoto trestního oznámení. Další informace k prověřování případu v současné chvíli sdělovat nebudeme,“ uvedla mluvčí Policie ČR Dana Čírtková.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna