Úplný seznam členů KVV ČSSD Vysočina. I s ex-ministrem Zgarbou.

Politikou se na Vysočině zabývá i ex-ministr zemědělství Petr Zgarba. „„Jsme přesvědčeni, že politika je služba lidem a pro to uděláme maximum,“ zní motto na stránkách sociální demokracie.  Úplný seznam členů Krajského výkonného výboru vysočinská sociální demokracie na svých webových stránkách dosud nezveřejnila.

Kontrovezní politik Zgarba

Internetová encyklopedie Wikipedia uvádí o Petru Zgarbovi následující informace o jeho politické kariéře:

poslanec Petr Zgarba zdroj: Psp.cz

V dubnu 2005 se stal místo Jaroslava Palase ministrem zemědělství ve vládě Jiřího Paroubka.Současně se stal předsedou prezidia Pozemkového fondu ČR. Byl kritizován za zneužití pravomocí a provádění výběrového řízení pro Český Telecom bez výběrového řízení.V listopadu 2005 rezignoval po skandálu s nestandardním prodejem státních pozemků. Zjistilo se totiž, že Pozemkový fond v létě roku 2005 přidělil spekulantům hodnotné pozemky v okolí Prahy za minimální ceny.Zároveň v listopadu 2005 rezignoval i na post volebního lídra sociální demokracie na Vysočině pro sněmovní volby 2006.

 

Úplný seznam členů KVV ČSSD Vysočina:

Krčál Petr, Uchytil Miloš, Vaněk Petr, Zgarba Petr, Pour Břetislav, Žídek Lukáš, Chloupek Rudolf, Kružíková Marie, Nováková Hotařová Jana, Rubišarová Medová Marie, Daněk Antonín, Kovanda Bohumil, Krbec Miloš, Kučerová Pavla, Fialová Jana, Piňos Petr, Matějek Josef, Olivová Soňa, Ryšavý Zdeněk, Nejedlá Dagmar, Novotný Vladimír, Komínek Josef, Svoboda Jiří, Šmarda Michal, Technik Radim, Vidláková Alena.

 

 

 

 

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna