Úředníci Magistrátu vynechali z propagace práce vedení města náměstka Kalinu

Vedení města Jihlavy přerušilo svou pravidelnou pondělní poradu a vyšlo před radnicí podepsat petici za zvýšení rodičovského příspěvku. Na fotografii z celé aktivity umístěné na profilu města v sociální síti ovšem zcela chyběl náměstek primátorky Jaromír Kalina.

„Byl jsem iniciátorem účasti podpisu vedení města pod peticí,“ stručně konstatoval náměstek Kalina.

Výrok náměstka Kaliny potvrdil i první náměstek primátorky Petr Laštovička z ODS.

Zatím není jasný důvod, proč jsou na fotografii města Jihlavy jen primátorka Karolína Koubová (Fórum), náměstek Laštovička (ODS), radní Daniel Škarka (Fórum) a Vít Zeman (Žijeme Jihlavou!) a zcela chybí náměstek Kalina iniciátor celé aktivity vedení města. V podvečer se náhle zmínka o iniciativě náměstka Kaliny objevila alespoň u popisku fotografie.

Tiskový odbor Magistrátu nemá vedoucího, vítěz výběrového řízení Bedřich Musil z Hitrádia Vysočina nakonec neměl zájem o funkci vedoucího odboru a tiskového mluvčího v jedné osobě (více zde). Podpis programového ředitele Hitrádia Vysočina Bedřicha Musila před časem zmizel z profilu uskupení Fórum Jihlava za pár minut (více zde).

AKTUALIZOVÁNO: Druhý den po zveřejnění se na profilu města Jihlavy v sociální síti objevila fotografie podepisujícího náměstka Kaliny s primátorkou Karolínou Koubovou (Fórum) v pozadí.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna