Uskupení starosty Žďáru nad Sázavou Navrátila přestalo vést dialog s voliči na stranickém webu

Uskupení Žďár – Živé město v čele se starostou Zdeňkem Navrátilem už déle než rok nezveřejnilo na svých webových stránkách žádnou aktualitu ze své činnosti.

Uskupení Žďár – Živé město vstoupilo do  politiky jako nová generace, nezatížená minulostí, politikařením a osobními zájmy, jako lidé s vysokým morálním a etickým kreditem, moderním myšlením, pracovitostí, schopností naslouchat a vést dialog.

Už rok ale webové stránky uskupení Žďár -Živé město mlčí. Dialog se nevede.  Na webových stránkách uskupení kolem starosty Zdeňka Navrátila chybí jakékoliv informace o činnosti vedení města.  V radě města Žďár nad Sázavou má Navátilovo uskupení tři radní, stejně jako KDU-ČSL. Dva radní jsou z hnutí ANO, jeden radní je za ODS.

STAN logoŽďár – Živé město je do jisté míry pouhou marketingovou značkou, která měla voličům přinést iluzi aktivního přístupu nezatíženého politikařením. Radní Martin Mrkos i starosta Zdeněk Navrátil jsou členy krajského vedení hnutí Starostové a nezávislí na Vysočině.

V případě žďárského starosty Navrátila i radního Mrkose se tak nabízí otázka, zda-li je možné získat funkci ve straně nebo hnutí i bez podání členské přihlášky. Nebo zda-li platí zásada „bez členství nemůže vzniknout stranická funkce“.

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna