V havlíčkobrodském hokeji bylo údajně vzneseno úřední obvinění

Policejní vyšetřování problémů havlíčkobrodského hokeje se posunulo. Údajně proti pěti soukromým osobám a dvěma právnickým subjektům bylo vzneseno obvinění z dotačního podvodu dle §212 trestního zákoníku a trestného činu dle §216 Legalizace výnosů z trestné činnosti.„V tuto chvíli nebudeme v této věci sdělovat žádné bližší informace,“ uvedl náměstek havlíčkobrodského státního zastupitelství Lukáš Vodička. Ani policie nechtěla komentovat informace o sdělení obvinění. „Vyšetřování stále probíhá,“ dodala policejní mluvčí Dana Čírtková.

Policie asi „stopla“ peníze za transfer Vaněčka

Policie zřejmě z moci úřední zadržela finanční prostředky za přestup hráče Vítka Vaněčka do týmu libereckých Bílých Tygrů. Brankář Vaněček v minulých sezónách stabilně chytal za reprezentační hokejové výběry České republiky do sedmnácti i do osmácti let.

Osmnáctiletý rodák z Havlíčkova Brodu Vítek Vaněček také absolvoval kemp nováčků i hlavní tábor před startem nového ročníku NHL.

Na rozdělení finančních prostředků za přestup Vaněčka se už údajně dohodly „akciovka“ HC Rebel a Bruslařský klub, který se stará o výchovu mládeže v Havlíčkově Brodě.

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna