V Pelhřimově vzniká nový hokejový kroužek pro děti

Náborem malých hokejistů zahajuje svou činnost hokejový kroužek v Pelhřimově. Z hokejového kroužku by mohl časem vzniknout hokejový oddíl s právem startovat v soutěžích Českého svazu ledního hokeje. Zatím mohou děti trénovat dvakrát týdně pod vedením Ivana Padělka.

Tréninky by měly být třikrát týdně na hřišti základní školy na Pražské ulici.

Kromě jména trenéra Padělka hokejový kroužek pro děti nezveřejnil ani název, ani logo nového klubu. Z náborového plakátu je zřejmé zaměření náboru na děti z hokejového oddílu Ledních medvědů Pelhřimov. Pokud by se nově vznikající oddíl (už jako registrovaný oddíl ČSLH) nedomluvil s Ledními medvědy na podmínkách přestupu dětí, pak by děti čekala roční soutěžní pauza. Až teprve po roční soutěžní pauze by děti mohly za nový oddíl hrát mistrovská utkání.

„V oficiální rovině o tom se mnou nikdo nemluvil, byl bych rád, abych se o tom dozvěděl co nejdříve,“ řekl místostarosta Pelhřimova Josef Koch (KDU-ČSL).

V neoficiální rovině se v Pelhřimově mluví o vzniku druhého mládežnického oddílu už delší dobu. Nový klub zřejmě zakládá dvojice nespokojených tatínků ze stávajícího pelhřimovského oddílu Ledních medvědů.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna