Valná hromada mládeže Dukly doporučila další ukončení členství

MIROSLAV MAREŠ

Každoročně v dubnu se schází valná hromada zapsaného spolku (dříve občanské sdružení) Dukla Jihlava mládež, aby schválilo roční zprávu o činnosti spolku. Letošní jednání se konalo v pondělí 20.4.2015.

Podle neoficiálních informací valná hromada Dukly Jihlava-mládež doporučila vedení spolku ukončení členství několika členům. Před časem vzrušila jihlavskou veřejnost informace o  malém hokejistovi, který před časem přišel o klubovou registraci a stal se jako nezletilý volným hráčem. Jeho rodiče jsou nadále členy spolku Dukla Jihlava-mládež. Na pondělním jednání byl osobně přítomen Tomáš Kotrba. Spolu s ním i jeho příznivci – pánové Buzek, Brož, Havel a Zdarsa.

Ukončení členství se má týkat asi o dalších osm až devět jmen členů spolku, kteří spolu s Tomášem Kotrbou zažalovali spolek Dukla Jihlava-mládež u Okresního soudu Jihlava. Valná hromada o tom rozhodla drtivou většinou hlasů 88 z 92 přítomných členů spolku.

Vedení mládežnického spolku tak dostalo od členské základny spolku „volnou ruku“ k dalším krokům.

 

Prvotní neoficiální informace vychází z přímých pocitů jednoho z rodičů. Vedení hokejového spolku, vedení hokejového oddílu ani Tomáš Kotrba zatím neposkytli žádné vyjádření ani komentář situace.

 

Podrobnosti zjišťujeme.

Co číst dál?

Tendenční zpravodajství MFDNES: tentokrát o valné hromadě mládeže a žalobě

„Jen pro zastupitele“: Dokument o řešení podnětu spolku Sport Hokej Vysočina

Sport Hokej Vysočina jednal s primátorem Jihlavy

Odpověď zastupitele Radka Popelky (ANO) spolku Sport Hokej Vysočina

Sport Hokej Vysočina mluví v MFDNES. Anonymně.

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna