Velkomeziříčská politická krize: Objevily se samolepky proti starostovi Necidovi

Ve Velkém Meziříčí se objevila kampaň proti starostovi města Radovanovi Necidovi. Jako první o tom informoval server novinyvm.cz. Oficiální městský zpravodal velkomeziricsko.cz k incidentu mlčí. Ke kampani se zatím nikdo nepřihlásil, chybí motiv kampaně.

Na dotaz Občasníku se od kampaně distancovala KDU-ČSL jako opoziční strana v městském zastupitelstvu Velkého Meziříčí. „My si to se starostou Necidem vyřídíme u voleb. Co mám informace, tak s těmi samolepkami nemá nic společného ani vnitřní opozice proti Necidovi v ODS,“ prohlásil předseda velkomeziříčských lidovců Pavel Pešek.

 

Starosta Radovan Necid naznačil počátkem roku možnost své rezignace na post starosty města. “ Nemám ani jednu osobní motivaci k tomu, abych se funkce starosty nějak zvlášť držel, uživím se i jinak a možná i lépe,“ napsal starosta Necid spolustraníkům v ODS (celý dopis zde).

Když se starostův dopis dostal na veřejnost, cítil se starosta Necid ublížený s tím, že celá záležitost se zveřejněním dopisu poškodila zájmy ODS ve městě.

Podle informací Občasníku i nadále trvá vnitrostranický spor mezi předsedou ODS Velké Meziříčí Radovanem Necidem a trojicí zastupitelů, která získala označení „vnitřní opozice“.

 

2 komentáře
  1. Obcan
    • Miroslav Mareš

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna