Velkomeziříčsko: Aktivisté agitovali na studentské demonstraci

Těžká frajeřina! I ve Velkém Meziříčí se konala studentská demostrace. Náladu demonstrujících studentů lze vyčíst i z jediné oficiálně publikované fotografie v městském zpravodaji Velkomeziříčsko.

Demonstrace před Gymnáziem Velké Meziříčí Foto: Velkomeziříčsko

Podle informací městského zpravodaje Velkomeziříčsko „přišli studenty podpořit také aktivisté z řad veřejnosti, kteří s nimi diskutovali a zejména jim připomínali, aby se nebáli být aktivní, nestyděli se říct svůj názor a zajímali se o dění“.

Na studentské demonstraci se podle informací Občasníku vyskytovali aktivisté z místní iniciativy „Za náměstí VM“. Ze strany aktivistů šlo vlastně o agitaci na demonstraci, kdy se snažili působit na stávkující studenty.

Na studentské demonstraci se podle informací Občasníku podílel i Petros Martakidis, bývalý stranický zástupce velkomeziříčského starosty Radovana Necida (To pravé Meziříčí) v ODS. Právě bývalý starosta Necid dosadil Martakidise do redakce Velkomeziříčska.

Martakidis v minulosti jako stranický manažer ve službách ODS přepálil volební kampaň proti hejtmanovi Jiřímu Běhounkovi a vysočinské ČSSD :

„Čistky nepohodlných, zaměstnávání stranických kamarádíčků a milionové platy komunistů. Tak vypadá personální politika koalice KSČM plus ČSSD na Vysočině,“ napsal  Petros Martakidis.

Za tuto formulaci se později ODS oficiálně omluvila.

Autor podvržené zprávy Martakidis dnes působí ve službách opozičního uskupení „To pravé Meziříčí“jako expert“ na rozeznávání falešných zpráv ve Velkém Meziříčí.

Podrobnosti o agitaci místních aktivistů na studentské demonstraci čtěte přímo zde.

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna