Velkomeziříčsko: jednatel Dufek koupil něco jiného než poptával

velkomeziříčskoNěco jiného se poptávalo, něco jiného se nakoupilo. Tak vypadalo poptávkové řízení na dvouleté období tisku městského zpravodaje. Celý nákup je tak pro město Velké Meziříčí dražší, než se původně očekávalo. Nákup tiskových služeb pro městský zpravodaj realizoval Jupiter club jako dceřinná organizace města Velké Meziříčí.

Server Občasník má k dispozici poptávku tisku realizovanou Jupiter clubem:

Ve finále byla vybrána naprosto jiná nabídka současné tiskárny, než jaká byla poptávána dceřinnou organizací města Velké Meziříčí.

Úkolem jednatele Jupiter clubu Milana Dufka bylo původně vybrat jednu ze dvou variant tisku. Viditelně řešil jiný úkol: zvýšení rozsahu Velkomeziříčska. Z tohoto postupu bude mít jistě radost tiskárna jako obchodní partner, zastupitelům města vyskočí vrásky na čele. Městskou kasu bude stát tisk městského zpravodaje více.

Ročně bude stát tisk Velkomeziříčska o patnáct tisíc více. Náklady na distribuci hrazené České poště stoupnou o téměř pětadvacet tisíc ročně. Celkově náklady za tisk a distribuci městského zpravodaje stoupnou o čtyřicet tisíc korun.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna