(VIDEO) Chloupek (ČSSD): Z koaličního prohlášení může vypadnout řada připravovaných projektů

Počátkem února představí nová koalice na jihlavské radnici koaliční prohlášení pro čtyřleté funkční období.

„Město může stagnovat a vracet se do dob dřívějších. Po každých volbách se v Jihlavě řekne, že všechno teď bude jinak,“ řekl bývalý primátor Rudolf Chloupek (ČSSD).

Minulé volební období začínala ČSSD pod vedením primátora Chloupka dokončováním projektů po předchozím primátorovi Vymazalovi. „Plánovací období projektů se nekryje s volebním obdobím, čili připravované věci se mají dotahovat,“ řekl Chloupek.

Podle opozičních zastupitelů ČSSD z programového prohlášení může vypadnout několik připravovaných projektů. Jako například jihovýchodní obchvat města (více zde) nebo Komunitní centrum sociálních služeb (více zde).

Bývalý primátor Rudolf Chloupek (ČSSD) vyjádřil pocit, že se nové vedení města neseznámilo ani se zápisy z jednání a dohodami s Krajem Vysočina o dalším společném postupu.

„Za našeho působení ve vedení města byla s Krajem Vysočina dohodnuta spousta věcí. Z jednání s Krajem Vysočina mám pocit, že současné vedení města ani nechce slyšet, co bylo dohodnuto,“ uvedl bývalý primátor Rudolf Chloupek (ČSSD).

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna