(VIDEO) Dluhy restaurace v Jupiter clubu stále mírně rostou, jednatel Dufek má situaci řešit

Společnost Jupiter club plně vlastněná a ovládaná radními města Velké Meziříčí se ve městě stará o kulturní aktivity, součástí objektu je i restaurace pronajatá firmě pod vedením jednatele Tomšíka. Restaurace dluží Jupiter clubu statisíce korun, dlužná částka přesáhla půl milionu korun. Stane se z dluhů nedobytná pohledávka?

Vedení města už absolvovovalo schůzku s nájemcem restaurace Tomšíkem, situaci má nadále řešit jednatel. O finančním zdraví firmy, která má v nájmu restauraci, nejsou už několik let žádné informace. Firma je sama nezveřejňuje.

Ředitel Jupiter clubu Milan Dufek už neformálně naznačil radním města na valné hromadě potřebu „nasypat“ do Jupiter clubu ještě letos částku kolem sto tisíc korun z rozpočtu města.

I když vyjádření starosty města Josefa Komínka a místostarostky Jiřiny Jurdové slyšel i redaktor Velkomeziříčska Petros Martakidis, městský zpravodaj mlčí o hospodaření Jupiter clubu.

Petros Martakidis ještě před několika lety působil jako místopředseda místní buňky ODS, později ho bývalý starosta a předseda místní ODS Radovan Necid dosadil do redakce městského zpravodaje. Zároveň byl vytvořen úsek medializace a komunikace.

O finanční situaci v Jupiter clubu městský zpravodaj nijak podrobně neinformoval. Neobjevil se ani žádný rozhovor nebo přiměřené vyjádření jednatele Dufka o způsobu řešení dluhů městské společnosti.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna