(VIDEO) Férový předvolební billboard ČSSD stále útočí na pozornost motoristů!

Férový billboard kandidátky ČSSD do Senátu Naděždy Dobešové stále útočí na pozornost motoristů. Je umístěn v Třebíči, v místě kde město buduje podchod pro pěší a cyklisty pod komunikací do krajské metropole Jihlavy. Dobešová působí jako neuvolněná radní města Třebíče.

Policie ČR už připustila, že k umístění billboardu nevydala žádné stanovisko. Ani kladné, ani záporné.

„Dopravní inženýr Dopravního inspektorát Třebíč v místě, kde je reklamní zařízení umístěno, provedl místní šetření a konstatoval, že reklamní zařízení z důvodu zajištění bezpečnosti a plynulosti silničního provozu na místě zůstat nemůže.  Správci komunikace proto zašleme výzvu k jeho odstranění,“ sdělila mluvčí Policie Dana Čírtková.

Do senátních voleb zbývá jen pár dnů a samotná třebíčská sociální demokracie si uvědomuje přešlap s umístěním billboardu na problematickém dopravním místě ve městě.  Předvolební billboard oproti situaci před několika dny změnil stanoviště a „ustoupil“ blíže k okraji vozovky (více zde). To jen utvrzuje pocit, že si kandidátka ČSSD do Senátu Naděžda Dobešová i samotná ČSSD uvědomuje problematické umístění férového billboardu na pozemní komunikaci bez souhlasu Policie ČR.

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna