(VIDEO) Hejtman Běhounek zaměstnancům Jeřabiny: „ZKLIDNĚTE SE!“

Zklidněte se! Hejtman Vysočiny Jiří Běhounek poslal jasný vzkaz zaměstnancům Domova Jeřabina, kteří se chystají promluvit do výběrového řízení na nového ředitele Domova Jeřabina.

Podle informací Občasníku vzniká v Domově Jeřabina petice na podporu současného ředitele Čestmíra Špičky. Výběrového řízení se podle informací z ČSSD účasní i předseda ČSSD Vysočina Petr Krčál.

Výběrové řízení stále nebylo uzavřeno: může jít dokonce o mocenský boj vlivových skupin uvnitř sociální demokracie. Za současným ředitelem Špičkou stojí „paní Pavla“, asistentka poslance Milana Štěcha a manželka pelhřimovského starosty Františka Kučery. V ČSSD má „paní Pavla“ post stínové starostky Pelhřimova při ovlivňování událostí místní politiky.

Hejtman Běhounek v minulosti urovnal několik vážných vnitrostranických sporů, které ohrožovali pozici současného starosty Pelhřimova Františka Kučery.

TEXT PETICE JEŘABINY:

My, zaměstnanci Domova Jeřabina Pelhřimov, p.o. prostřednictvím této petice žádáme o setrvání pana Ing. Čestmíra Špičky na pozici ředitele Domova Jeřabina Pelhřimov, p. o. Také mu vyjadřujeme svými podpisy podporu v nadcházejícím výběrovém řízení. Všichni si myslíme, že posledních devět měsíců, kdy byl pan Ing. Čestmír Špička ve funkci, byly ty nejlepší měsíce, které Jeřabina zažila. Vděčíme mu za atmosféru Domova, která se výrazně změnila, vděčíme mu za to, že se těšíme do práce. Všichni vkládáme maximální úsilí do toho, aby se naše organizace co nejvíce rozvíjela a naši klienti byli šťastní a spokojení. To vše se nám daří díky kladnému a vstřícnému přístupu našeho pana ředitele, který nám všem dodává motivaci a energii. Dal nám možnost nebát se vyjádřit svůj názor. Všichni do jednoho si myslíme, že si pan Ing. Čestmír Špička zaslouží i nadále, za všechno co pro nás a organizaci udělal, zůstat na své dosavadní pozici ředitele Domova Jeřabina Pelhřimov, p.o.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna