(VIDEO) Na otevření pirátského centra se ukázal předseda Bartoš i Tomanec (Forum) nebo Kopecký (ČSSD)

Piráti se po úspěchu v parlamentních volbách zabydlují v Jihlavě.  V těsné blízkosti náměstí Piráti otevřeli Jihlavské pirátské centrum, kde vedle sebe fungují poslanecká kancelář předsedy vysočinských Pirátů Jana Pošváře a centrum občanských a politických aktivit pirátů. Otevření pirátského centra bylo slavnostním okamžikem pro všechny vysočinské příznivce Pirátů.

Slavnostní projev přednesl předseda Pirátů Ivan Bartoš. „„Jsme rádi, že můžeme společně s Vámi oslavit otevření tohoto prostoru, který by měl sloužit nám všem. Chceme, aby díky němu lidé měli nové možnosti, jak se zapojovat do politiky a veřejného dění. Měli by v něm najít zajít zázemí, spojence, inspiraci i znalosti, které jim pomohou měnit Jihlavu i celou Vysočinu k lepšímu,“ zval na otevření JiPiCe Ivan Bartoš (více zde).

Na slavnostní otevření pirátského centra se přišli podívat i bývalý havlíčkobrodský politik ČSSD Zdeněk Kopecký nebo jihlavský zastupitel Miroslav Tomanec (Forum Jihlava). O jejich pozicích na kandidátních listinách České pirátské strany pro podzimní místní volby lze zatím pouze spekulovat.Na žádné z oficiálních fotografií České pirátské strany se zastupitel Miroslav Tomanec neobjevil.

Piráti připravují kandidátní listiny pro místní volby například v Havlíčkově Brodě, Třebíči, Telči nebo Chotěboři. Ustavení místní organizace v krajském městě Vysočiny je prozatím v nedohlednu i když zde pirátská strana má potřebné zázemí v podobě poslanecké kanceláře vysočinského předsedy pirátů Jana Pošváře.

Námluvy pokračují? Jihlavský zastupitel Miroslav Tomanec (Forum) v blízkosti krajského předsedy Pirátů Jana Pošváře

 

 

 

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna