(VIDEO) Návštěva předsedy ČSSD a ministra vnitra Hamáčka v Jihlavě proběhla za naprostého nezájmu médií

Ministr vnitra Jan Hamáček měl v Jihlavě celodenní program setkání s policisty a hasiči, který proběhl za naprostého nezájmu médií. Ani veřejnoprávní média jako Česká televize nebo Český rozhlas neměly zájem sledovat program ministra vnitra.

Přitom odpoledne měl ministr Hamáček na programu poradu s krajskými řediteli Policie a řediteli celorepublikových útvarů. Součástí programu byl i křest knihy „Ročenka hrdinů“ v objektu policejního zámečku lesoparku Heulos.

Organizace přípitku policejních funkcionářů se značně zadrhávala. Moderátor musel policisty uklidňovat, aby šampaňské nevypili předčasně.

Samotný křest knihy byl ovšem bez možnosti přístupu civilních osob, které mohly sledovat celý křest knihy jen přes plot.

Ministr vnitra Jan Hamáček vyšel mimo chráněnou zónu a vysvětlil, co se na zámečku vlastně děje.

 

I přijetí u ředitele Hasičského záchranného sboru bylo pouze pro kamery vyvolených. Celý prostor ministrova ochranka uzavřela, pak přijel ministr Hamáček s ochrankou a nakonec ministrův PR-tým, který sprintoval dokumentovat celou událost.

Tiskové oddělení ČSSD umožnilo server Občasník dvě minuty fotografovat atmosféru setkání vysočinských sociálních demokratů s předsedou strany Janem Hamáčkem, které ovšem ČSSD avizovala jako setkání s hejtmanem Běhounkem.

Atmosféru jednání s předsedou strany si vysloveně užívali i představitelé jihlavské ČSSD v čele s předsedkyní Janou Novákovou a radním Martinem Hyským.

 

 

 

 

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna